De hoogte
Deze prachtige ruimte van 16 meter² is voorzien van een eigen balkon, twee handige inbouwkasten waar je veel spullen in kwijt kunt, een airco en grote ramen die zorgen voor veel natuurlijk licht. Het kantoor is onderdeel van een kantoorverdieping waar je de volledig ingerichte keuken en het zonnige dakterras deelt met een drietal gezellige medeondernemers. Het gebouw is goed bereikbaar via de ringweg en er is voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein.
Als je op zoek bent naar een fijne eigen werkplek, maar wel de gezelligheid van andere ondernemers belangrijk vindt is De Hoogte de perfecte kantoorruimte voor jou.
De huurprijs is een all-in prijs; dat betekent dat alle kosten voor o.a. gas, water, licht, hoogwaardig glasvezelinternet inbegrepen zijn!